wtorek, 25 sierpnia 2015

GIRL IN RED


Przy rozpoczynaniu nowych etapów w życiu, zawsze jest ta nutka niepewności. Czy sobie poradzę, czy mnie polubią, czy mi się spodoba. Pojawia się stres, ale również ekscytacja, że spróbujemy czegoś nowego, może lepszego, fajniejszego. Szczerze? Bardzo lubię takie początki. Zawsze jest to jakaś zmiana, odskocznia od tego co było do tej pory codziennością. Wtedy człowiek czuję, że żyję, że coś się dzieje dookoła, że bierzemy w tym udział, a nie tylko obserwujemy. Nie ważne, czy to nowa szkoła, studia, praca, wakacje, czy krótki wypad za miasto.
Najfajniejsze i najbardziej wartościowe w tym wszystkim jest poznawanie nowych ludzi. Od każdego możemy dowiedzieć się czegoś nowego i poznać jego pogląd na świat. Wiadomo, że nie z każdym znajdziemy wspólny język, ale zazwyczaj mamy duży wybór. W ciągu ostatniego tygodnia poznałam mnóstwo osób. Niestety od zawsze mam problem z zapamiętywaniem imion i zazwyczaj, jeżeli ktoś mi się przedstawia to jego imię wlatuje mi jednym a wylatuje drugim uchem, oprócz dwóch wyjątków - Patryk i Patrycja, dziwne?;d Później muszę się wypytywać kogoś zaufanego, jak ta osoba miała na imię, bo przecież głupio się zapytać drugi raz. 
A niedługo nowy rok szkolny! Życzę Wam, żebyście tym razem poznali same miłe i wartościowe osoby, buziaki!;)


BLUZKA - KLIK
spodenki - new yorker, buty - new yorker, narzutka - naname, naszyjnik - edibazzar

wtorek, 18 sierpnia 2015

white

Nie wiem jak Wy, ale ja strasznie się cieszę, że te męczące upały się w końcu skończyły. Przekroczenie mojej idealnej temperatury (22-25 stopni) o ponad 10 kresek to nie dla mnie.. Zdecydowanie mogłabym żyć w krajach skandynawskich. Piękne widoki, pogoda pozwalająca oddychać, nosić mojej ukochane swetry, pić codziennie pyszną zieloną herbatę pod kocem, mieć śnieg na święta - tak, muszę tam zamieszkać! :D


KIMONO - KLIK!  BLUZKA - KLIK! 
spodenki - new yorker, torebka - sh, buty - no name, naszyjnik - reserved  

sobota, 15 sierpnia 2015

aztec

Nie było mnie tu prawie tydzień, a mi się wydaje jakby minęła wieczność! Chyba naprawdę przyzwyczaiłam się do blogowania i coś mnie tu ciągnie. Ale takie małe wakacje się przydają. Jak widzieliście na instagramie w ciągu ostatnich dwóch tygodni byłam we Wrocławiu, w Bieszczadach, w Szczawnicy (będzie relacja!) dwa razy odwiedziła mnie rodzinka z małymi dziećmi, więc było co robić i nie było mowy o siedzeniu na laptopie. Ale od poniedziałku wraca codzienność. Idę na praktyki, muszę zacząć uczyć się na egzamin, mój dzień się unormuje, będę miała więcej obowiązków, ale jak już kiedyś pisałam to mnie motywuje, to właśnie wtedy znajduje czas na wszystko i mój dzień jest wypełniony po brzegi. Dzięki temu wiem, że nie tracę ani czasu.
Uwielbiam to! Wy też?;)


poniedziałek, 10 sierpnia 2015

WROCŁAW moimi oczami


Od zawsze uwielbiam Kraków, od trzech lat mieszkam tam, studiuję. Ale zaraz za Krakowem na mojej liście miast, w których mogłabym żyć jest Wrocław. Byłam tam parę lat temu na dwa dni, ale niestety nie zdążyłam nic konkretnego zwiedzić. Jak niektórzy widzieli już na moim instagramie tym roku mi się udało i co prawda spędziłam we Wrocławiu tylko jeden dzień, ale te parę godzin utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to piękne, pełne wielu wartych zobaczenia miejsc miasto. 
A co takiego zobaczyłam? ;)


czwartek, 6 sierpnia 2015

prosto i wygodnie - stylizacja na rower


Odkąd pamiętam lubię jeździć na rowerze. Kiedyś wieczorna przejażdżka była codziennością, to dobry pretekst, żeby się spotkać, pogadać i 10 razy objechać dookoła moją wioskę. Bo chodzi mi oczywiście jazdę dla relaksu, a nie na wyścigi, co niektórzy preferują..;) Teraz zamieniłam to na bieganie i codzienne ćwiczenia, ale mimo to od czasu do czasu lubię wsiąść na moje dwa kółka. Niestety rower już swoje przeszedł, dlatego marzy mi się taki piękny, pastelowy z dużymi kołami, koszykiem i przede wszystkim dużym, miękkim siodełkiem, żebym mogła pojeździć dłużej niż godzinę (if you know what i mean;)) 
Ostatnio wybrałam się dalej niż zwykle i dzięki temu znalazłam piękne, nowe miejsca na zdjęcia. I nie piszę tu o autostradzie. Uwielbiam takie widoki!

poniedziałek, 3 sierpnia 2015

6 pomysłów na zdrowy obiad

Pamiętacie post, w którym podawałam Wam PROPOZYCJE ZDROWEGO ŚNIADANIA? Dzisiaj mam dla Was kolejny kontynuacje, a mianowicie pomysły na pyszne, szybkie i zdrowe obiadki! ;)